• Email
  • ferat@ferat.com.tr
  • Telefon
  • +90 414 357 57 05 (pbx)

KURUMSAL BİLGİLER

1990 yılında tamir ve satış amaçlı olarak FIRAT DALGIÇ POMPALARI ismi ile dalgıç pompa sektöründe çalışmalar yapmaya başlayan kuruluşumuz,1994 yılı itibariyle dalgıç pompa üretimine başlamıştır.2005 yılında ise 6000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 7500m2’lik alanda kurduğu fabrikası ile dalgıç pompa ve dalgıç motor seri üretimine geçmiştir.

 

FERAT markasıyla kurumsal kimliğine kavuşan firmamız, 2 m3/h – 400 m3/h kapasiteli döküm ve paslanmaz dalgıç pompaları üretiminin yanı sıra 5”ten 10”a kadar dalgıç motorları üretimine başlamıştır.

 

Kuruluşundan buyana sürekli büyümeyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kuruluşumuz gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.Üretim standartlarını yükselten firmamız,üretimin tüm aşamalarında modern makineleri kullanmakta müşterilerine kaliteyi sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

 

Kalitesini ulusal ve uluslar arası sertifikalarla kanıtlayan Ferat Dalgıç, Dalgıç pompa ve motoru imalatını, tecrübeli mühendis ve tüm personelimizin katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

 

FERAT dalgıç,Hayat olan her yerde sloganıyla sektöründe lider olmayı hedeflemiş ve bölgede yakalamış olduğu başarıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında kalitesini kanıtlamak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.